Hea laadakaupleja! Olete Vanamõisa laatade registreerimiskeskkonnas. Sellel lehel saate registreerida kõikidele Vanamõisa laatadele. Küsimuste korral laadainfo kontakt: laat@kodukyla.ee, Infotelefon tööpäeviti kl 9.00 – 18.00 +372 53 458 450

Käsitöölaat

Vanamõisa käsitöölaat on Eesti üks suurimaid laatasid, kus peategelasteks on ehe ja aus kraam eestlaste käsitöötubadest, pisikestest kodutootmistest, kuhu süda ja hing on sisse pandud, Eestimaa musta mulla rammul kasvanud looduse andidest.  Ligi 400 kaupmeest ja väiketootjat ning 12 000 külastajat oma kohaloluga annavad tunnistust, et tegu on usaldusväärse ja mõnusa õhkkonnaga, kus ühtviisi hea on nii müüjal kui ostjal.

Traditsiooniliselt on tegemist multifunktsionaalse pereüritusega, kus päevaprogrammis leidub igaühele põnevaid tegevusi. Lisaks käsitöölaadale ootab külastajaid Eesti Toidu Telk, Tänavatoidu Tänav, BBQ Festival, Sibulatänav, Kogukonnatelk, Kalevi lastelava ja Kalevi meisterdamise telk, Militaarala, Päästeala, meeleolukas kultuuriprogramm ja palju muud põnevat. Külastajate ja osalejate huvi Käsitöölaada vastu suureneb iga aastaga.

Käsitöölaada üks osa on messiala, kuhu kutsume osalema ettevõtteid, kes soovivad oma tooteid – teenuseid laada külastajatele tutvustada loovalt ja lõbusalt. See tähendab, et lahendus peaks andma lisaväärtust laadakülastajatele, olgu selleks siis mingi atraktiivne fotostend, toodete proovimine – maitsmine – tegemine või mis iganes huvitav lahendus teil pähe tuleb.   Messialal saab soovi korral  korraldada ka oma ettevõtte kliendipäeva.

Hinnad messialal:

1 moodul laiusega 3m ja sügavusega 5m kuni 16. august  190€, hinnale lisandub käibemaks.

Pinna suurused on võimalik valida vastavalt vajadusele.

Vaata kogu laadainfot siit.